Opis Funkcje Korzyści Bezpieczeństwo Co nowego! Moduły Dokumentacja

Bezpieczna zdalna administracja i utrzymanie systemu z Netop Remote Control

Kiedy potrzebna jest Twoja pomoc, nie powinieneś martwić się o odległości, różnorodność systemów operacyjnych, sieci czy poziomów bezpieczeństwa.

Netop Remote Control dostarcza jeden, intuicyjny interfejs na potrzeby kompleksowego zdalnego utrzymania systemu i wsparcia użytkowników korzystających z platform nie obsługiwanych przez innych producentów aplikacji zdalnego wsparcia. Netop Remote Control posiada wbudowany przemysłowy proces szyfrowania komunikacji i najbardziej wszechstronny system bezpieczeństwa na rynku. To ty decydujesz o poziomie bezpieczeństwa - od Ciebie zależy kto może usuwać pliki, popierać nową treść, zmieniać ustawienia systemowe, itd. Możesz czuć się spokojnie, wiedząc, że Twoja sesja zdalnej administracji i istotne dane są zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem.

Netop Remote Control jest zintegrowany z Netop Mobile and Embedded. Taka integracja przenosi funkcjonalność Netop Remote Control na Twoje urządzenia mobilne, palmtopy, wykorzystywane np. w procesie produkcyjnym czy w logistyce.


 • Przejmij kontrolę nad dowolnym komputerem
  Przejmuj kontrolę nad pulpitem...
 • Przełam bariery zdalnej kontroli
  Zdalna kontrola przed uruchomieniem systemu operacyjnego...
 • Zbieraj informacje o sprzęcie i oprogramowaniu
  Zdalnie skanuj komputer...
 • Zarządzaj kompleksowo
  Zarządzaj usługami...
 • Nawiązuj sesję przy pomocy centralnej książki adresowej
  Zarządzaj wszystkimi połączeniami...